Fotograf Łukasz Kiejnowski

Już od dawna z pasją i całkowitym zaangażowaniem realizuję się zawodowo jako fotograf. Warszawa jest miastem, w którym mieszkam i realizuję najwięcej zleceń, jednak zdarza mi się także opuszczać ją, by dotrzeć do klientów zlokalizowanych w innych częściach naszego kraju. Przez lata zdobywałem i szlifowałem swój warsztat, by swoją pracą móc skutecznie wychodzić naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Profesjonalne podejście

Gdy zaczynam robić zdjęcia, zawsze najważniejszy jest dla mnie rezultat, to znaczy dobre zdjęcie, które spełniać będzie wszystkie przyjęte przeze mnie i mojego zleceniodawcę założenia. Profesjonalna usługa, wymaga od trudniącej się nią osoby połączenie perfekcyjnego wyczucia kompozycji, ponadprzeciętnego zmysłu plastycznego, a także umiejętności i możliwości technicznych, całkowicie niezbędnych do osiągnięcia zamierzonego efektu. Niezwykle ważny jest także inny czynnik, a mianowicie perfekcyjne wyczucie czasu. Profesjonalista wie, w której sekundzie zrobić zdjęcie, by zawrzeć w nim szczególną atmosferę ulotnej chwili, by uwiecznić ją na lata.

Fotoreportaż

Nic nie kształtuje u fotografa wyczucia chwili tak skutecznie jak praca fotoreportera. Posiadam w tym zawodzie bardzo duże doświadczenie, moje zdjęcia publikowane są w czasopismach o zasięgu ogólnopolskim. Sztukę fotoreportażu wykorzystuję również na ślubach, a także wszędzie tam, gdzie szczególnie ważne jest dokumentowanie wydarzeń w sposób zarówno wierny, jak i atrakcyjny.

Dlaczego warto zdecydować się na moje usługi?

Jeżeli kompetentnej osoby na ślub, event, czy też może potrzebny Wam fotoreporter - zdecydowanie warto postawić na doświadczenie i profesjonalizm. Wybierając mnie zapewniacie sobie Państwo:

Czytając to, pewnie już wiecie, że trafiliście pod właściwy adres - zapraszam do współpracy!

Z poważaniem,

Łukasz Kiejnowski

Al. Zjednoczenia 40/15 , 01-801 Warszawa , 601 383 336 , info@topfotografia.pl, mapa Google, mapa KML