Fotografia korporacyjna i eventowa

Już od wielu lat pracuję jako fotograf w Warszawie. Jedną z moich specjalności jest profesjonalna fotografia eventowa i korporacyjna. Wykonuje sesje portretowe pracowników, dokumentację fotograficzną imprez integracyjnych, koncertów, wszelkiego typu szkoleń, eventów, uroczystych kolacji i wielu innych. Moja oferta jest kompleksowa i elastyczna. Jestem gotów w pełni dostosować się do Państwa potrzeb oraz oczekiwań.

Bogate doświadczenie

Jako fotograf współpracowałem z wieloma znanymi firmami, zarówno w Warszawie, jak i całej Polsce. Wszyscy klienci niezmiennie chwalą sobie moje zaangażowanie i profesjonalizm, z którym podchodzę do pracy. Dzięki tym dwóm czynnikom jestem w stanie zapewnić im rezultaty współpracy na miarę ich oczekiwań. Wykonując fotografie eventowe wykorzystuję całą swoją wiedzę i umiejętności zdobyte podczas wieloletniej praktyki fotoreporterskiej. Zyskują oni dzięki temu niezwykłe zdjęcia, które w pełni oddają charakter oraz przebieg fotografowanych wydarzeń.

Profesjonalny fotograf

Klienci biznesowi należą do najbardziej wymagających, nie ma tu miejsca na niedopatrzenia, czy jakikolwiek brak profesjonalizmu. Liczy się wyłącznie najwyższa jakość, przejawiająca się przede wszystkim w doskonale wykonanych zdjęciach, w pełni zgodnych z przedstawionymi przez klienta preferencjami.
Decydując się na skorzystanie moich usług, wybieracie Państwo fotografa, który:

Jeżeli potrzebny Państwu profesjonalny fotograf eventowy, który nie zawiedzie Waszych wygórowanych oczekiwań - trafiliście pod właściwy adres. Zapraszam do zapoznania się z portfolio moich dotychczasowych prac, a także do współpracy.

Z poważaniem,

Łukasz Kiejnowski
fotograf

Al. Zjednoczenia 40/15 , 01-801 Warszawa , 601 383 336 , info@topfotografia.pl, mapa Google, mapa KML