Fotografia ślubna

Już od wielu lat pracuję jako profesjonalny fotograf ślubny. Warszawa to miasto, w którym miałem okazję robić zdjęcia wielu parom, wkraczającym w sakramentalny związek i pragnącym odpowiednio uwiecznić ten wyjątkowy czas. Za każdym razem dokładałem wszelkich starań, by wykorzystać wszystkie swoje umiejętności, talent i sprzęt, dla osiągnięcia zadowalającego rezultatu, czyli zdjęć oddających w pełni niezwykle silne emocje, towarzyszące Młodym. Emocje te udaje mi się uwiecznić dzięki stosowaniu określonych technik, a także zadbaniu o to, by Para Młoda nie czuła się skrępowana i zachowywała się całkowicie naturalnie.

Nie znajdziecie Państwo w moim portfolio nudnych i szablonowych zdjęć, które w czasach cyfrowej ery, zdjęcia wykonane mogą być przez niemal każdego. Ukośne kadry, celowe nieostrości czy poruszone fragmenty to tylko niektóre techniki, którymi posługuję się jako specjalista ślubny i weselny.

Uchwycić chwile...

Odpowiedni fotograf na ślub - znalezienie takiego fotografa to jedno z najtrudniejszych zadań związanych z organizacją ślubu. Efekty jego pracy będą przypominać o tym wyjątkowym dniu przez długie lata, dlatego warto zdecydować się na współpracę z profesjonalistą. Zachęcam do skorzystania z moich usług, ponieważ jestem przekonany, iż spełnią one Państwa oczekiwania.

Jako fotograf weselny specjalizuje się w zdjęciach oryginalnych i nieszablonowych. Stosuje metodę łączenia stylów, dzięki czemu każde zdjęcie nabiera indywidualnych i niepowtarzalnych walorów. Tradycyjne sesje ślubne nie stanowią dla mnie problemu, aczkolwiek moją największą pasją są zdjęcia nietypowe, oddające ulotny charakter chwili. Dokładam wszelkich starań, aby zdjęcia ślubne były nie tylko obrazem, ale także by niosły ze sobą emocje, które w tym wspaniałym dniu towarzyszyły Parze Młodej i ich najbliższym. Przede wszystkim jednak dążę to tego, aby moje dzieła pokrywały się z Państwa oczekiwaniami. Tylko wtedy jestem w pełni zadowolony z efektów swojej pracy.

Nie warto powierzać amatorom tak odpowiedzialnego zadania, jakim jest fotografia ślubna. Jeśli skorzystają Państwo z usług profesjonalisty, przez lata będą mogli cieszyć się wyjątkowymi i oryginalnymi pamiątkami w postaci jedynych w swoim rodzaju zdjęć. Zachęcam serdecznie do kontaktu.

Profesjonalne usługi

Zastanawiając się nad tym, które studio fotograficzne zaprosić na Państwa ślub w Warszawie, warto ustalić sobie jasne kryteria i na ich podstawie dokonać wyboru. Pozwala to uniknąć rozczarowań związanych z brakiem profesjonalizmu wynajętej osoby, czy niedopracowaniem technicznym otrzymanych zdjęć.
Decydując się na moje usługi, zapewniacie sobie Państwo, że będę:

Sesje plenerowe

Wykonuję bardzo wiele sesji plenerowych, zarówno w Warszawie, jak i w innych lokalizacjach. Niezwykle ważne jest przy tym zadbanie o to, aby na planie zapanowała przyjazna i luźna atmosfera, pozwalająca poczuć się młodej parze całkowicie swobodnie. Dobra lokalizacja połączona ze znakomitą zabawą, odpowiednio dobranym sprzętem, a także profesjonalna kompozycja - oto recepta na udane ślubne zdjęcia plenerowe, do których z pewnością ze wzruszeniem wracać będziecie Państwo przez wiele lat.

Zapraszam do współpracy!

Z poważaniem,

Łukasz Kiejnowski

Al. Zjednoczenia 40/15 , 01-801 Warszawa , 601 383 336 , info@topfotografia.pl, mapa Google, mapa KML